“U BË DETI KOS”/ FOTOT “e nxehta” të Oriola Marashit do ju lënë pa fjalë – AlpeGossip
“U BË DETI KOS”/ FOTOT “e nxehta” të Oriola Marashit do ju lënë pa fjalë

“U BË DETI KOS”/ FOTOT “e nxehta” të Oriola Marashit do ju lënë pa fjalë

“U bë deti kos.” Kështu shkruan Oriola Marashi mbi foto e publikuara pak orë më parë.

Oriola është ndër modelet më të ndjekura të showbizit shqiptar dhe tashmë dihet që foto e saj nuk i lënë shumë vend imagjinatës. Format perfekte trupore dhe pozat provokuese e kthejnë atë përherë në qendër të vëmendjes.

Po me foto e fundit që ka publikuar në Instagram, duket se “deti është bërë vërtet kos” për Oriolën.

Screenshot_4.jpg
Screenshot_5.jpg
Screenshot_6.jpg