Shokon moderatorja shqiptare/ “Burri im mund ta bëjë një djalë me kë grua të dojë” (FOTO) – AlpeGossip
Shokon moderatorja shqiptare/ “Burri im mund ta bëjë një djalë me kë grua të dojë” (FOTO)

Shokon moderatorja shqiptare/ “Burri im mund ta bëjë një djalë me kë grua të dojë” (FOTO)

Ditën e sotme në emisionin “Kush vjen për drekë” ka qenë e ftuar moderatorja e famshme e “Ora News”, Dajana Shabani, e cila krahas gatimit, ka folur edhe për jetën e saj private.

Në qendër të bisedës sigurisht ka qenë dhe vajza e saj Marlena, e cila siç rrëfeu Dajana, është shumë e ngjashme në karakter me të.

“Bashkëshorti kuptoi që do t’i duhet të përballojë 2 Dajana!”-rrëfeu ajo.

Por e pyetur nëse bashkëshorti tashmë dëshiron edhe një djalë që ta ketë të ngjashëm me veten, Shabani i habiti të gjithë duke thënë se ai mund ta bënte djalin me kë grua të donte

“Mund të gjejë çdo grua në botë të bëjë një djalë sepse unë e kam ndarë mendjen që dua të kem vetëm një.” –u shpreh Dajana.