ME TË DASHUR MË TË RE SE VETJA/ FOTO: Kush është MINISTRI që shkëmbeu puthje në rrugë me partneren – AlpeGossip
ME TË DASHUR MË TË RE SE VETJA/ FOTO: Kush është MINISTRI që shkëmbeu puthje në rrugë me partneren

ME TË DASHUR MË TË RE SE VETJA/ FOTO: Kush është MINISTRI që shkëmbeu puthje në rrugë me partneren

Ministri i Bendshëm i Italisë, Matteo Salvini ishte dje në hapjen e festivalit të filmit që organizohet në Venecia së bashku me gruan e tij Elisa Isoardi.

Ish modelja dhe ministri u fotografuan ne momente pasionante me njeri tjetrin duke shkembyer puthje ne publik. Kjo nuk eshte hera e pare qe ministri shfaq hapur dashurine per gruan e tij ne sy te njerezve dhe paparaceve. Ja pamjet qe po qarkullojne ne rrjet: