Kida më AKTRAKTIVE se asnjëherë: Plotë me stil dhe e tonifikuar (FOTO) - AlpeGossip
Kida më AKTRAKTIVE se asnjëherë: Plotë me stil dhe e tonifikuar (FOTO)

Kida më AKTRAKTIVE se asnjëherë: Plotë me stil dhe e tonifikuar (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Kida është goxha e ndjekur në rrjetet sociale.

Nga atje ajo publikon shumë imazhe të saja duke na treguar më shumë rreth përditshmërisë së saj, transmeton .

Së fundi, bukuroshja ka publikuar disa imazhe ku shfaqet nga qyteti i Shkupit. Veshur me pantallona farmerke, bluzë të bardh dhe xhaketë lëkurë ajo dukej goxha në formë.

Kurse pjesa e trupit që e kishte shfaqur është barku i tonifikuar e në sy bien edhe aksesorët e saj.

Përgatiti /AlpeNesw.al/

 

A post shared by KIDA (@kida) on

 

A post shared by KIDA (@kida) on