Paparazzi kap mat Kamela Islamaj/ Ajo shfaqet e vetme dhe e…(FOTO) – AlpeGossip
Paparazzi kap mat Kamela Islamaj/ Ajo shfaqet e vetme dhe e…(FOTO)

Paparazzi kap mat Kamela Islamaj/ Ajo shfaqet e vetme dhe e…(FOTO)

Kamela është një nga këngëtaret shqiptare më zërin më të bukur dhe më potent. Njihet ndryshe si artiste e live-it, sepse në programe televizive, festivale dhe në lokale të ndryshme, ajo preferon të këndojë live.

Këto kohë po e shohim të angazhuar në programin e zbulimit të talenteve të vegjël “The voice kids”, ku Kamela Islamaj është trajnere. Ndërkohë, këto ditë është fotografuar nga paparazzi ynë ndërsa pinte një kafe vetëm dhe dukej disi e përhumbur.