HOROSKOPI DHE VIPAT/ E fejuara e Stresit është një “Ujor” tipik dhe mjaft simpatike! (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIPAT/ E fejuara e Stresit është një “Ujor” tipik dhe mjaft simpatike! (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIPAT/ E fejuara e Stresit është një “Ujor” tipik dhe mjaft simpatike! (FOTO)

Kejsi është vajza bukuroshe e cila  u bë pjesë e botës së  showbizit shqiptar për shkak të lidhjes me reperin e njohur Stresi. Tashmë ajo është kthyer në një personazh të njohur dhe përflitet shpeshherë në rrjete sociale.

Në horoskop ajo i përket shenjës së “Ujorit” dhe përputhshmëria me karakteristikat e kësaj shenje është e madhe.

Për “ujorin” thuhet se nuk pyet asnjë njeri tjetër përveç mendjes së tij. Edhe kur i fejuari i saj Stresi u arrestua pasi iu gjet lëndë narkotike dhe gjithashtu thuhej se ishte i shoqëruar me një vajzë tjetër, sërish Kejsi ashtu si një ujor i vërtetë, nuk dëgjoi për kritikat e publikut. Ajo i qëndroi pranë të dashurit të saj dhe vazhdon ende ta mbështesi.

Ujorët janë shumë shumë kreativë e të apasionuar pas së bukurës e prandaj Kejsin e shohim të apasionuar pas make upit dhe pas vendeve të bukura.

Gjithashtu ujorët njihen si ëndërrimtarë edhe pse ndonjëherë jo gjtihcka mund tu realizohet…

/AlpeNews.al