TIAN E THIRRI NË EMËR/ Tuna nuk përmban dot veten nga gëzimi (VIDEO) - AlpeGossip
TIAN E THIRRI NË EMËR/ Tuna nuk përmban dot veten nga gëzimi (VIDEO)

TIAN E THIRRI NË EMËR/ Tuna nuk përmban dot veten nga gëzimi (VIDEO)

Një vit më parë, këngëtarja e njohur Tuna dhe Patris Berisha u bënë prindër për herë të parë. Tuna solli në jetë vogëlushin Tian, me të cilin ndan herë pas here momente të ndryshme në Instagram.

Ditën e sotme, ajo nuk e ka mbajtur dot për vete gëzimin që i ka sjellë djali i saj, pasi e ka thirrur në emër.

Në videon e publikuar në Instastoryn e Tunës, Tian shfaqet duke ngrënë, teksa thotë emrin e mamasë së tij. Tuna ka mbetur e habitur dhe e entuziasmuar, siç e tregon në shkrimin e videos së saj.