NA KËNAQËN! I patë edhe ju Luan Zhegun dhe Flori Mumajesin duke dhënë shfaqje në avion? – AlpeGossip
NA KËNAQËN! I patë edhe ju Luan Zhegun dhe Flori Mumajesin duke dhënë shfaqje në avion?

NA KËNAQËN! I patë edhe ju Luan Zhegun dhe Flori Mumajesin duke dhënë shfaqje në avion?

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Luan Zhegu dhe kantautori Flori Mumajesi kanë dhuruar shfaqje gjatë udhëtimit me avion. Dy këngëtarët duket se i kanë bërë surprizë dikujt pasi stjuardesa shihet me tortë në dorë.

Flori dhe Luan Zhegu dëgjohen duke kënduar këngën e njohur “Ti më je si një gonxhe”.

“Me një nga artistët më të talentuar të muzikës shqiptare, me tironsin tim Flori Mumajesi”, shprehet Zhegu krah videos ndërsa Flori shkruan “Me të madhin Luan Zhegu”.

Me te madhin Luan Zhegu 😃

Gepostet von Flori Mumajesi am Samstag, 25. Januar 2020