“MË FUT ANKTHIN”/ Arbër Çepani tregon arsyen pse lidhjet e gjata i çon në ndarje dhe jo në martesë – AlpeGossip
“MË FUT ANKTHIN”/ Arbër Çepani tregon arsyen pse lidhjet e gjata i çon në ndarje dhe jo në martesë

“MË FUT ANKTHIN”/ Arbër Çepani tregon arsyen pse lidhjet e gjata i çon në ndarje dhe jo në martesë

Sipërmarrësi dhe moderatori i njohur Arbër Çepani njihetpër natyrën e tij filantropiste dhe ka dalë në mbrotje të kauzave të rëndësishme.

Por këtë të shtunë i ftuar në emisionin “Thumb” të Aulonës dhe Fatmës ai ka folur edhe për jetën e tij personale. Ai i pyetur nga Aulona se pse lidhjet e tij janë shumë të gjata dhe nuk përfundojnë në martesë por në ndarje u përgjigj kështu:

“Më fut pak ankthin ideja e sipërmarrësit, sepse edhe aty më pëlqen adrenalina që të invesosh në një treg të ri të ndjesh emocione të reja.Nëse një lidhje të imponon të mos bësh shumë gjëra më mirë të rrish vetëm se më një njeri që të bën të jesh i lidhur nga pas. Me person që ken ë krah ti do që ajo të dhurojë kënaqësinë e të ndenjurit dhe të të bëj më mirë”.

Por Arbri u ndal edhe tek lokali që ai ka tashmë prej shumë kohësh i cili është mjaft cool “Komiteti”. Ai ka treguar se një nga arsyet që mund të kesh keqkuptime të mëdha është edhe vetë lokali pasi të jep mundësin të flirtosh dhe të krijosh njohje të reja.

“Unë nuk është se nuk dua t’i mbaj lidhjet por ndodhin keqkuptime dhe nuk shpjegohen ashtu siç duhet.”