MARTOHET PAS 2 DITËSH/ Jonida Vokshi zgjedh fustanin e nusërisë (FOTO) – AlpeGossip
MARTOHET PAS 2 DITËSH/ Jonida Vokshi zgjedh fustanin e nusërisë (FOTO)

MARTOHET PAS 2 DITËSH/ Jonida Vokshi zgjedh fustanin e nusërisë (FOTO)

Në 14 shtator, aktorja shumë e dashur për publikun, Jonida Vokshi dhe producenti e aktori i talentuar Besnik Krapi do kurorëzohen në martesë me një dasmë madhështore.

Vetëm dy ditë para dasmës, sot Jonida ka zgjedhur fustanin e nusërisë.

Këtë e ka zbuluar Amarda Toska e cila ka postuar një video ku shkruan se Jonida sapo ka zgjedhur fustanin dhe mezi po pret ta shohë në altar.

Na mbetet të presim vetëm dy ditë për ta parë aktoren në altar.