“NUK PO U BESOJMË DOT SYVE”/ Jonida Maliqi poston foton TOPLESS (FOTO) – AlpeGossip
“NUK PO U BESOJMË DOT SYVE”/ Jonida Maliqi poston foton TOPLESS (FOTO)

“NUK PO U BESOJMË DOT SYVE”/ Jonida Maliqi poston foton TOPLESS (FOTO)

Këngëtaren Jonida Jonida Maliqi jemi mësuar që gjithmonë ta shikojmë të kuruar deri në detaje, por larg ekstravagancës së kolegeve të saj.

Nisur nga ky detaj Jonida i ka befasuar ndjekësit e saj të shumtë në Instagram teksa ka publikuar sot një foto të një femre që shfaqet “topless”, dhe duket identike si ajo.

“Kush është ajo”, i pyet Jonida ndjekësit e saj, ndërsa vajza e publikuar në Instastory ngjan fiks si Jonida.

Megjithëse buzët dhe tiparet e fytyrës së kësaj vajze duken identike si të Jonidës, një sy i mprehtë mund të dallojë se në krahun e vajzës ka një tatuazh, ndërsa në krahun e Jonidës mungon një i tillë.