“MAGJIKE”/ Xhemi Shehu zbulon pamjet e shtëpisë dhe ne mbetëm pa fjalë (FOTO) – AlpeGossip
“MAGJIKE”/ Xhemi Shehu zbulon pamjet e shtëpisë dhe ne mbetëm pa fjalë (FOTO)

“MAGJIKE”/ Xhemi Shehu zbulon pamjet e shtëpisë dhe ne mbetëm pa fjalë (FOTO)

Xhemi Shehu mbetet prej vitesh një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar dhe ndër më të komentuarat në media si për anën profesionale, ashtu edhe për atë private.
Festat e fundvitit kanë trokitur edhe në shtëpinë e Xhemit dhe moderatorja së bashku me dy vogëlushët e saj kanë zbukuruar pemën e Vitit të ri.

Moderatorja ka postuar një foto ku shihet duke qëndruar pranë pemës me zbukurime, drita dhe arushë të vendosur poshtë saj.

“Magjike”, shkruan Xhemi krahas fotos dhe vërtet ambienti duke magjik.