JAVA E MODËS NË LONDËR/ Mbani frymën vajza, stilistët sapo na sollën trendet më “hot” të bukurisë (FOTO) – AlpeGossip
JAVA E MODËS NË LONDËR/ Mbani frymën vajza, stilistët sapo na sollën trendet më “hot” të bukurisë (FOTO)

JAVA E MODËS NË LONDËR/ Mbani frymën vajza, stilistët sapo na sollën trendet më “hot” të bukurisë (FOTO)

Java e modës jo vetëm që na servir disa inspirime serioze të modës duke nma njohur me të rejat më të fundit nga stilistët tanë të preferuar apo nxjerrjen në pah të talenteve të reja, por gjithashtu është edhe një indikatore e mirë e trendeve të bukurisë për sa i përket make upit, modelit të flokëve apo edhe thonjve.

Dhe me një vështrim në prapaskenat e sfilatës, revista e njohur “Glamour” na sjell një përmbledhje të këtyre trendeve të cila mund ti shihni në fotot e mëposhtëme.

Xixa, vetulla të mbuluara me make up, fytyra e mbuluara me “ar”, flokë të çrregullt në foto e mëposhtëme do gjeni gjithçka e do çuditeni pa masë!