Nuk pyesin për moshën, çifti i njohur pas 7-vitesh martesë presin fëmijën e parë së bashku – AlpeGossip
Nuk pyesin për moshën, çifti i njohur pas 7-vitesh martesë presin fëmijën e parë së bashku

Nuk pyesin për moshën, çifti i njohur pas 7-vitesh martesë presin fëmijën e parë së bashku

Duket se mosha nuk është një problem për ta dhe kanë zgjedhur që fëmijën e tyre të parë së bashku ta kenë tani. Bëhet fjalë për Daniel Craig dhe Rachel Weizs të cilët u martuan në vitin 2011. Ëeizs ka folur për “New York Times” ku ka zbuluar edhe surprizëm. “Danieli dhe unë jemi shumë të lumtur se jëmi në pritje të bebeit tonë të parë. Mezi presim ta shohim dhe ta takojmë atë.

Aktori i James Bond 50-vjeç do të bëhet baba përsëri pas vajzës së tij 25-vjeçare Ella të cilën e ka nga martesa me Fiona Loudon. Edhe aktorja e Weizs është nëna e një djali 11-vjeçar të cilin e ka nga mardhënie me drejtorin Darren Aronofsky.