''VUANI NGA SINDROMA E...''/ Belinda Dragoti i kthehet keq ndjekëses: Bëj dhe nja dy klasë të tjera shkollë dhe... - AlpeGossip
”VUANI NGA SINDROMA E…”/ Belinda Dragoti i kthehet keq ndjekëses: Bëj dhe nja dy klasë të tjera shkollë dhe…

”VUANI NGA SINDROMA E…”/ Belinda Dragoti i kthehet keq ndjekëses: Bëj dhe nja dy klasë të tjera shkollë dhe…

Bukuroshja shqiptare Belinda Dragoti ditën e djeshme postoi një foto ku duket e kuruar në detaj dhe tepër seksi.

Komentet pozitive në foto nuk mungonin ku ndjekësit dhe fansat e saj e komplimentonin për pamjen. Por mes këtyre komenteve pozitive ajo çka na tërhoqi vëmendjen ishte një koment nga një ndjekëse që kishte një mendim lidhur me vajzat e kohëve të sotme.

Ajo i shkruan: Ini.cmendur qe te gjitha vuani nga sindroma e pelqimit te teperuar ndaj vetes e shkatruat rendin e shoqeris ne tirane jame cmendur femerat.

E ndërkohë, Belinda duke mos i kushtuar shumë vëmendje asaj çfarë ndjekësja kishte zgjedhur ti shprehte, ka zgjedhur ti kthejë një koment, por, duke e ironizuar për gabimet në shkrim që ka komentuesja. Për më tepër, Belinda u shpreh:  jeni* tepruar* shkaterruat* shoqerise* jane* femrat*
bej dhe ja dy klase te tjera shkolle e meso drejtshkrim, se vetem ashtu mund te kontribuosh ne shoqeri.

Epo mesa duket njerëz, para se ti shkruani një koment negativ Belindës, sigurohuni ti ktheheni teksit dy herë që të shmangni gabimet drejtshkrimore. /AlpeGossip.al