SUPER REHAT/ 4 mënyra si ta kombinojmë fundin e zi të ngushtë dhe të ndihemi komode – AlpeGossip
SUPER REHAT/ 4 mënyra si ta kombinojmë fundin e zi të ngushtë dhe të ndihemi komode

SUPER REHAT/ 4 mënyra si ta kombinojmë fundin e zi të ngushtë dhe të ndihemi komode

Të gjithave na ndodhet një fund i ngushtë në gardërobën tonë. Fundi i zi duket se kombinon me çdo gjë dhe është shumë komod, pavarësisht se mund të jeni një femër që pëlqeni më shumë pantallonat.

Por ky fund do t’ju mësojë se me veshjen e duhur ju mund të ndiheni shumë rehat. Ka disa mënyra dhe stile të ndryshme sesi mund ta kombinoni nga një paraqitje “casual”, tek diçka më e veçantë.

1.Kanatiere “crop trop” + xhaketë xhinse + sandale

2.T-shirt e bardhë + xhaketë xhinse + sandale

how-to-wear-a-pencil-skirt-154

3.Bluzë zhapone + xhaketë lëkurë + çizme deri te kyçi

how-to-wear-a-pencil-skirt-155

4.Këmishë xhinse + sandale

how-to-wear-a-pencil-skirt-151