Pasi shprehu fiksimin ndaj tij, Genta Gjalpi kapet MAT me Shpat Kasapin: Kujtoi se po bënim… (VIDEO) – AlpeGossip
Pasi shprehu fiksimin ndaj tij, Genta Gjalpi kapet MAT me Shpat Kasapin: Kujtoi se po bënim… (VIDEO)

Pasi shprehu fiksimin ndaj tij, Genta Gjalpi kapet MAT me Shpat Kasapin: Kujtoi se po bënim… (VIDEO)

Gentjana Gjalpi, ose siç e njohim shkurt Genta, është padyshim një nga banoret më të përfolura të “Big Brother 5”.

Vajza rebele që e jetonte jetën siç i vinte brenda dhe jashtë Bigut, ka munguar në intervista, por ama është shumë aktive në rrjete sociale.

Në një nga videot e saj ajo duket me Shpat Kasapin. Në një moment ajo tenton ta puthi dhe Shpati rregullon flokët. Të ketë më shumë se miqësi?

kujtoi se po benim foto 🙂 #fiksimiadoleshences @shpatkasapi85

A post shared by Aggeliki Tzi (@genta.91) on