SUPER VIDEO/ Eneda Tarifa këndon krah Aleksadër Gjokës, shikoni si e shpreh ajo krenarinë për të - AlpeGossip
SUPER VIDEO/ Eneda Tarifa këndon krah Aleksadër Gjokës, shikoni si e shpreh ajo krenarinë për të

SUPER VIDEO/ Eneda Tarifa këndon krah Aleksadër Gjokës, shikoni si e shpreh ajo krenarinë për të

Këngëtarja Eneda Tarifa ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj një duet të improvizuar krah Aleksandër Gjokës.

Një ndër këngët më të njohura të ikonës së muzikës shqiptare “Ecën në shi”, është përzgjedhur nga dyshja e njohur.

Në videon e publikuar, Eneda i ka dedikuar edhe disa fjalë këngëtarit të njohur: “Merrni arin e kësaj bote dhe më ktheni e prapë rininë…Këngë e madhe, këngëtar i madh. Krenari për ty”, -ka shkruar ajo.

Kujtojmë që dy këngëtarët janë trajnerë të këtij edicioni në “The Voice Kids”.