TË VËRTETA APO PHOTOSHOP? Këngëtarja shqiptare ekspozon të pasmet super seksi (FOTO) – AlpeGossip
TË VËRTETA APO PHOTOSHOP? Këngëtarja shqiptare ekspozon të pasmet super seksi (FOTO)

TË VËRTETA APO PHOTOSHOP? Këngëtarja shqiptare ekspozon të pasmet super seksi (FOTO)

Njihet për format bombastike trupore, të cilat nuk ngurron t’i ekspozojë në imazhe.

Së fundmi, Adelina Berisha ndau me ndjekësit një fotografi veshur me një palë pantallona të bardhë dhe një xhaketë sipër.

Në fokus ishin të pasmet bombastike të këngëtares, e cila si asnjëherë më parë provokoi ndjekësit përmes këtsaj fotoje.

Kujtojmë që projekti i fundit muzikor nga Adelina Berisha është “Lema”, në duet me Blastën e publikuar në muajin gusht.