DO BËHET XHELOZE KEJSI? Flori Mumajesi shfaqet në krahët e një vajze misterioze në “club” (FOTO) – AlpeGossip
DO BËHET XHELOZE KEJSI? Flori Mumajesi shfaqet në krahët e një vajze misterioze në “club” (FOTO)

DO BËHET XHELOZE KEJSI? Flori Mumajesi shfaqet në krahët e një vajze misterioze në “club” (FOTO)

Flori Mumajesi po vazhdon të shijojë suksesin e tij në muzikë, por këtë fundjavë vendosi që të qëndronte larg skenës.

Kantautori shijoi muzikën e viteve ’90 në një prej klubeve të natës në Prishtinë.

Por ajo që tërhoqi vëmendjen ishte femra me të cilën shfaqet në një prej videove të publikuara në Insta Story.

Flori shfaqet duke kënduar dhe kërcyer me një vajzë, e cila duket se i qëndron pranë.

Ndërkohë ai nuk tregoi asnjë detaj për të dhe nuk dimë nëse vajza misterioze ishte në shoqërinë e Florit apo vetëm një fanse.

Së fundmi, këngëtari përflitet për një lidhje me Kejsi Tolën, por askush prej tyre nuk ka pranuar një gjë të tillë.