“Më përqafo përgjithmonë”, motrat Vjollca prekin me dedikimin! (FOTO) – AlpeGossip
“Më përqafo përgjithmonë”, motrat Vjollca prekin me dedikimin! (FOTO)

“Më përqafo përgjithmonë”, motrat Vjollca prekin me dedikimin! (FOTO)

Motrat Vjollca, Marina dhe Luana kanë treguar edhe njëherë se janë shumë të lidhura me njëra-tjetrën.
Aktualisht të dyja bukuroshet kanë përfunduar emisionet respektive në Top Channel dhe Klan dhe janë duke shijuar disa ditë pushimesh dimërore. Këtë herë Luana dhe Marina kanë publikuar në dyja në rrjete sociale një foto ku shfaqen të përqafuara dhe më në formë se kurrë. “Më përqafo përgjithmonë”,-kanë shkruar motrat Vjollca.