“ME MUA KUDO KU SHKOJ”/ Njihuni me “MIKUN” besnik të Dorina Memës… (FOTO) – AlpeGossip
“ME MUA KUDO KU SHKOJ”/ Njihuni me “MIKUN” besnik të Dorina Memës… (FOTO)

“ME MUA KUDO KU SHKOJ”/ Njihuni me “MIKUN” besnik të Dorina Memës… (FOTO)

Dorina Mema është një nga figurat më të komentuar shiptare e ndër më të ndjekurat në rrjetet sociale. Në këto të fundit, më së shumti Mema poston foto nga ambjentet e palestrës dhe rezultatet e hatashme që ka patur tek ajo disiplina e vazhdueshme në fitness.

Ditën e sotme mami seksi ka postuar një video  në “Instastory” me “Panterën” e saj. Jo një kafshë e vërtetë sigurisht, por një varëse e varur në qafën e saj.