DUKET SI TJETËR/ Rina Balaj bën ndryshimin drastik në pamje (FOTO) – AlpeGossip
DUKET SI TJETËR/ Rina Balaj bën ndryshimin drastik në pamje (FOTO)

DUKET SI TJETËR/ Rina Balaj bën ndryshimin drastik në pamje (FOTO)

Rina Balaj është një ndër reperet më të komentuara të showbizit shqiptar, e cila komentohet shpesh në media për shkak të marrëdhënieve të saj jo të mira me Taynën dhe diss-et e deklaratat thumbuese që herë pas here i dedikojnë njëra-tjetrës.
Megjithëse e kemi parë gjithmonë brune, reperja me siguri i ka habitur të gjithë me pamjen e re. Ajo ka publikuar në Instastory një foto me flokë të gjatë bjond, teksa ka pozuar përpara pasqyrës.

Ajo uron ndjekësit për 4 milionë klikimet në këngën e fundit të publikuar në Youtube dhe me pamjen e re duket tërësisht si një person tjetër.