FUSTANI I ZI “MËKATAR”/ Miley Cyrus pa të brendshme në Met Gala (FOTO) – AlpeGossip
FUSTANI I ZI “MËKATAR”/ Miley Cyrus pa të brendshme në Met Gala (FOTO)

FUSTANI I ZI “MËKATAR”/ Miley Cyrus pa të brendshme në Met Gala (FOTO)

Me një temë mbi katolicizmin në Met Gala këtë vit, pjesa më e madhe e yjeve preferuan të zgjidhnin nje pajme hyjnore.

Por Miley Cyrus zgjodhi anën tjetër të spektrit.

Këngëtarja dhe aktorja e famshme u shaq me një fustan të zi ‘mëkatar’ në tapetin e kuq të eventit bamirës që zgjodhi temën: Trupa Qiellorë: Moda dhe Imagjinata Katolike.

Dhe jo vetëm, 25-vjeçarja nuk i ka lënë vend imagjinatës. Ajo mbante veshur fustanin e dizenjuar nga Stella McCartney pa të brendshme.