KONFIRMOHET?! Albi Nako dhe balerina Alba Hoxha pushime në të njëjtin vend pas… (FOTO) – AlpeGossip
KONFIRMOHET?! Albi Nako dhe balerina Alba Hoxha pushime në të njëjtin vend pas… (FOTO)

KONFIRMOHET?! Albi Nako dhe balerina Alba Hoxha pushime në të njëjtin vend pas… (FOTO)

Mediat kanë aluduar së fundi shumë për marrëdhënien e ngushtë të punës mes koreografit të njohur të “Tv Klan”, Albi Nako dhe balerinës së trupës së tij, Alba Hoxha. Ata shihen kudo bashkë, gjithnjë e më shpesh dhe kjo ka ngritur dyshime se mund të jenë në një lidhje.

Albi momentalisht ndodhet Belgjikë dhe këtë na e tregoi pak më parë duke publikuar një foto në Instagram-in e tij.

Por ja që ai nuk është i vetmi që ndodhet këto ditë në këtë vend. Pak më parë Alba Hoxha ka publikuar në Facebook një foto të sajën por po të shihni duket qartësisht vendodhja: Bruksel, Belgjikë.

Dyshojmë se kjo mund të jetë thjesht një rastësi. Mos ndoshta ky ëhstë një konfrimim se mes Albit dhe Albës ka një marrëdhënie më shumë se pune?