“LA NAM” ME ANGLISHTEN DHE RRJETI PO TALLET/ Vip-at i dalin krahë dhe mbështesin Jonidën pak para “Eurovisionit” – AlpeGossip
“LA NAM” ME ANGLISHTEN DHE RRJETI PO TALLET/ Vip-at i dalin krahë dhe mbështesin Jonidën pak para “Eurovisionit”

“LA NAM” ME ANGLISHTEN DHE RRJETI PO TALLET/ Vip-at i dalin krahë dhe mbështesin Jonidën pak para “Eurovisionit”

Jonida Maliqi ditën e sotme do të përfaqësojë Shqipërinë në skenën e magjishme të Eurovision-it me këngën “Ktheju Tokës”. Jonida do të jetë e 14-ta në radhë, ndërkohë finalja e madhe do të jetë ditën e shtunë më datën 18 maj.

Prej dy ditësh ajo është në çdo faqe meme-sh  pas gafave që bëri gjatë intervistës ku dështoi me të folurën anglisht. Mirëpo duket se  kolegët janë  duke i dalë krahë dhe duke e mbështetur për ditën e  sotme.

Të gjithë vip-at kanë publikuar në rrjetet e tyre sociale kodin e Jonidës dhe  u  kanë kërkuar ndjekësve që të votojnë këngëtaren.

Shihni vip-at që  suprortuan në Instagram Jonida Maliqin.

Roza Lati

Eneda Tarifa

Elvana Gjata

Alketa Vejsiu

Romeo Veshaj

Armina Mevlani

Bora Zemani

AlpeNews.al