E pyesin nëse do të martohet/ Ana Lika i surprizon të gjithë me përgjigjen e saj (FOTO) – AlpeGossip
E pyesin nëse do të martohet/ Ana Lika i surprizon të gjithë me përgjigjen e saj (FOTO)

E pyesin nëse do të martohet/ Ana Lika i surprizon të gjithë me përgjigjen e saj (FOTO)

Është një nga aktoret më të famshme shqiptare dhe shumë fansa e admirojnë për natyrën e saj mendje-hapur dhe ekspresive.

Së fundmi teksa ka organizuar një poll në Instagram, një fans nuk ka hezituar ti sugjerojë Ana Likës që të martohet.

Deri këtu çdo gjë duket mëse normale ndërsa komenti që i ka bërë situatës aktorja është shumë funny.

“Për vitin tjetër është gati çdo gjë. Lokali, orkestra, fustani, të ftuarit. Burrin se kemi kontaktuar akoma”, shkruan Ana Lika në përgjigjen e saj publike.