Menduan se askush nuk do ta vinte re/ Butrinti dhe Kiara konfirmojnë lidhjen me detajin e veçantë (FOTO) – AlpeGossip
Menduan se askush nuk do ta vinte re/ Butrinti dhe Kiara konfirmojnë lidhjen me detajin e veçantë (FOTO)

Menduan se askush nuk do ta vinte re/ Butrinti dhe Kiara konfirmojnë lidhjen me detajin e veçantë (FOTO)

Prej kohësh në mediat rozë po flitet se moderatorja Kiara Tito dhe këngëtari Butrint Imeri janë duke përjetuar një romancë dashurie.

Mirëpo deri më sot asnjëri prej tyre nuk e ka pranuar publikisht këtë lidhje. Por gjithmonë e më shumë po zbulohen detaje që na bindin se ata janë bashkë dhe kjo nuk ka pikë dyshimi.

Së fundmi ka qenë “Prive” që ka kapur një detaj në dorën e tyre, i cili vjen si një konfirmim për historinë e tyre të dashurisë. Kiara dhe Butrinti gjatë gjithë verës kanë mbajtur në dorën e tyre një byzylyk me rruaza, të cilin me apo pa dashje e kanë ekspozuar edhe në rrjete sociale.

Epo me sa duket nuk është dhe aq rastësi që dy shokë të mbajnë të njëjtin byzylyk apo jo?