JAVA E “PIZHAMEVE”/ Moderatoret shqiptare bënë “xing” me këto veshje (FOTO) – AlpeGossip
JAVA E “PIZHAMEVE”/ Moderatoret shqiptare bënë “xing” me këto veshje (FOTO)

JAVA E “PIZHAMEVE”/ Moderatoret shqiptare bënë “xing” me këto veshje (FOTO)

Javën që lamë pas shohim se kanë mbizotëruar një tërësi ngjyrash dhe nga ato të kontrastit.

Ndër të tjera shohim se ka qenë sërish java e kostumeve por ndryshe nga të tjera kemi parë se Rudina Magjistari dhe Bieta Sulo i kanë quajtur edhe si “pizhame” dhe faktikisht ngjajnë si të tilla.

Këtë javë kostumesh e ka thyer paksa Orinda Huta, me një veshje mjaft të thjeshtë e sportive.

Sipas zgjedhjeve të alpenews.al më poshtë do të shihni moderatoret të veshura më bukur gjatë javës:

View this post on Instagram

20. 03. 2019 (e merkure 😉)

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on

 

View this post on Instagram

Thank God The Sun Came Up Today

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta) on

Alketa Vejsiu

/AlpeNews.al