Ju kujtohen Ejona dhe Ademi që ankoheshin se s’kishin dyshek? Sot ata bëjnë jetë luksoze (FOTO) – AlpeGossip
Ju kujtohen Ejona dhe Ademi që ankoheshin se s’kishin dyshek? Sot ata bëjnë jetë luksoze (FOTO)

Ju kujtohen Ejona dhe Ademi që ankoheshin se s’kishin dyshek? Sot ata bëjnë jetë luksoze (FOTO)

Aventura e tyre në “Big Brother” nuk zgjati shumë, por sërish ishin shumë të komentuar sidomos pas deklaratës që nuk kishin fjetur asnjëherë në dyshek, deklaratë e cila preku zemrat e publikut.

Po ku janë sot Ejona dhe Ademi? Çifti që para “Big Brother” nuk kishin dyshek, sot bëjnë jetë luksoze.

Ejona dhe Ademi gjatë kësaj kohe që nuk kanë qenë në vëmendjen mediatike kanë udhëtuar e kanë bërë pushime, shkruan Xing.al.

Fotot me sfond ndërtesat e larta luksoze, fotot me shisha e super makina nuk mungojnë në profilet e tyre në Instagram.

“Xing.al” mëson se çifti aktualisht ndodhet në Qatar e disa nga fotot më të reja prej tyre jua sjellim më poshtë.