Pas HASHASHIT godet përsëri Dafina Zeqiri! Përvëlon Instagramin buzë pishinës (FOTO) - AlpeGossip
Pas HASHASHIT godet përsëri Dafina Zeqiri! Përvëlon Instagramin buzë pishinës (FOTO)

Pas HASHASHIT godet përsëri Dafina Zeqiri! Përvëlon Instagramin buzë pishinës (FOTO)

Dafina Zeqiri, po shijon sukseset e njëpasnjëshme të karrierës së saj muzikore, tashmë në New York. Së shpejti, këngëtarja pritet të publikojë hitin e saj më të ri.

Por edhe përse Dafina është në studio duke punuar për këngën e re, duket se ajo mendon vetëm për detin, diellin dhe një gotë koktjej buzë pishinës. Në një postim në rrjetin social “Instagram”, këngëtarja e hitit “King” provokoi të gjithë ndjekësit, me format e saj perfekte.

“Eja ikim dikah ku e jotja jam. E jam e jam aaaaa!” shkruan Dafina në “Instagram”.

Në dy fotot e postuaram, Duffy shfaqet me bikini dhe mjaft në formë. Madje, fansat nuk lanë pa krahasuar trupin e Dafinës si një bombë atomike.