ISHTE KOHA KUR KISHTE FLOKË/ Ja si dukej Florjan Binaj 13 vite më parë (FOTO) - AlpeGossip
ISHTE KOHA KUR KISHTE FLOKË/ Ja si dukej Florjan Binaj 13 vite më parë (FOTO)

ISHTE KOHA KUR KISHTE FLOKË/ Ja si dukej Florjan Binaj 13 vite më parë (FOTO)

E kemi parë shpeshherë me paruke, por me flokët e tij pakkush e mban mend aktorin e njohur të “Portokalli” Florjan Binaj. Prej kaq shumë vitesh në skenë Florin e kemi portetizuar vetëm si tullac, por sot ai riktheu në vëmendje të ndjekësve të tij kohën kur akoma kishte flokë.

Ai postoi në Instragram një foto të para 13 viteve dhe në sy bien dukshëm flokët e tij të ngritura lart.

“Unë në vitin 2005 duke menduar se çfarë do postoj sot në dhjetor 2018” – shkruan aktori me humor mbi foton e postuar.

Aktorin ndërkohë e shohim çdo të shtunë e të dielë në ekranin e “Top Channel” në programet “Shiko kush luan” dhe “Portokalli”.