ERDHI NË JETË FËMIJA I KATËRT/ Ermal Fejzullahu i bën vogëlushes pritjen përrallore (FOTO) – AlpeGossip
ERDHI NË JETË FËMIJA I KATËRT/ Ermal Fejzullahu i bën vogëlushes pritjen përrallore (FOTO)

ERDHI NË JETË FËMIJA I KATËRT/ Ermal Fejzullahu i bën vogëlushes pritjen përrallore (FOTO)

Pak ditë më parë, Ariana dhe Ermal Fejzullahu u bënë prindër për herë të katërt. Ariana solli në jetë një vajzë të cilës i vendosën emrin Ana. Ermali dhe Ariana postuan menjëherë foto të vogëlushes duke mos e fshehur aspak nga publiku.

Ditën e sotme Ariana bashkë me vajzën është rikthyer në shtëpi dhe Ermali me familjarët kanë organizuar një pritje përrallore.

Me të hyrë në shtëpi, Ariana e gjeti ambientin të mbushur me tollumbaca rozë.

Dhoma e gjumit ka marr ngjyrat e ylberit me tollumbaca të shumëllojshme dhe një arush gjigant.

Pranë krevatit të çiftit është edhe krevati i Anës i zbukuruar me tyl rozë dhe tollumbaca me yje.