ME MINIFUND NË MAJË TË BIÇIKLETËS/ VIP-et shqiptare janë marrosur nga trendi i ri i fotove – AlpeGossip
ME MINIFUND NË MAJË TË BIÇIKLETËS/ VIP-et shqiptare janë marrosur nga trendi i ri i fotove

ME MINIFUND NË MAJË TË BIÇIKLETËS/ VIP-et shqiptare janë marrosur nga trendi i ri i fotove

Me një vëzhgim të thjesht në rrjete sociale të vipeve vëmë re fotot e tyre karakterizohen nga diçka e veçantë.

Duke u munduar gjithnjë të realizojnë foto artistike shohim se një nga metodat që përdorin është edhe përfshirja në sete e bicikletës.

Disa sportive e disa mjaft provokuese të veshura me funde apo fustane të cilat nuk janë aspak të përshtatshme me mjetin sportiv, ato dinë gjithnjë si të tërheqin vëmendje.

Mesa duket ky trend i cili nuk është diçka e re, është rikthyer së fundmi dhe i ndihmon vajzat e showbizit të tërheqin sadopak vëmendje…

View this post on Instagram

Life is a beautiful ride!

A post shared by Self-made Woman 🧜🏼‍♀️ (@xhensilapere_) on

View this post on Instagram

🚲

A post shared by Bora Zemani (@borazemani) on

 

 

Alketa Vejsiu

 

Elvana Gjata

/AlpeNews.al