”KU DUROJ DOT UN ME JAK MBYLLUR”/ Genta Gjalpi zbërthen këmishën dhe i nxjerr të gjitha… (VIDEO) – AlpeGossip
”KU DUROJ DOT UN ME JAK MBYLLUR”/ Genta Gjalpi zbërthen këmishën dhe i nxjerr të gjitha… (VIDEO)

”KU DUROJ DOT UN ME JAK MBYLLUR”/ Genta Gjalpi zbërthen këmishën dhe i nxjerr të gjitha… (VIDEO)

Genta Gjalpi, ish banorja e Big Brother është një nga personazhet më të ndjekura nga publiku shqiptar. Ajo është shumë aktive në rrjetet e saj sociale ku shpesh poston foto e video me të cilat tërheq shumë vëmendje.

Ditën e djeshme, Genta ka postuar një video ku duket e veshur me këmishë dhe më pas shihet teksa e zbërthen atë duke treguar gjoksin.

Këtë video, Genta e ka shoqëruar me përshkrimin: Ku duroj dot un me jak mbyllur… /AlpeGossip.al