E OFENDOI NË EMISION/ Beatrix Ramosaj do të ndërmarrë hapa ligjor ndaj Albano Bogdos – AlpeGossip
E OFENDOI NË EMISION/ Beatrix Ramosaj do të ndërmarrë hapa ligjor ndaj Albano Bogdos

E OFENDOI NË EMISION/ Beatrix Ramosaj do të ndërmarrë hapa ligjor ndaj Albano Bogdos

Batuta e rëndë që Albano Bogdo bëri në emisionin e tij ndaj Beatrix dhe Alban Ramosajt ka ngjallur komente të shumta në rrjet.

Beatrix dhe Albani nuk kanë reaguar, por tezja e tyre Albërija me postimin e fundit Albërija ka lënë të nënkuptojmë se Beatrix do u drejtohet autoriteteve ligjore.

Hadërgjonaj ka ndarë një koment që i ka dërguar një ndjekëse e cila shkruan se falja publike nuk ka më rëndësi nëse dëmi është bërë. Në këtë koment thuhet se Beatrix duhet të bëjë denoncim. “Unë të isha në vend të Beatrix do merrja avokatin dhe do bëja padinë për prishje imazhi dhe shpifje”, shkruhet mes të tjerash.