NJË TJETËR SUKSES/ Loredana zgjidhet “Artistja më e mirë zvicerane” në MTV EMA – AlpeGossip
NJË TJETËR SUKSES/ Loredana zgjidhet “Artistja më e mirë zvicerane” në MTV EMA

NJË TJETËR SUKSES/ Loredana zgjidhet “Artistja më e mirë zvicerane” në MTV EMA

Sukseset e shqiptareve në botë duket se janë të pandalshme. Më i fundit, vjen rep-artistja e njohur, Loredana, e cila është shpallur “Artistja më e mirë zvicerane” në MTV EMA.

Kjo është hera e tretë që ajo rrëmben këtë çmim dhe lajmin e ka konfirmuar vetë Lori përmes disa Instastory.

Artistja u shfaq në event me xhaketë të zezë me vija, pantallona të zeza, këmishë të bardhë, kollare, atlete dhe syze. Ajo edhe këtë herë nuk kaloi pa tërhequr vëmendjen me stilin e saj të veçantë, pasi kryesisht vajzat zgjedhin fustane dhe plot xixa.