FESTAT E FUNDVITIT/ Gjiko dhe Elita sjellin videon më të bukur familjare – AlpeGossip
FESTAT E FUNDVITIT/ Gjiko dhe Elita sjellin videon më të bukur familjare

FESTAT E FUNDVITIT/ Gjiko dhe Elita sjellin videon më të bukur familjare

Për festat e fundvitit, çifti shumë i dashur për publikun Gjiko dhe Elita kanë zgjedhur të realizojnë një video të veçantë së bashku me djalin e tyre, Zërin. Ata shfaqen të tre së bashku duke luajtur pranë pemës së Krishtlindjeve e të veshur ngrohtë. Elita i ka kushtuar edhe një dedikim emocionues Gjikos dhe Zërit krah kësaj videoje.

View this post on Instagram

Zot faleminderit per @gjikotheflyboy dhe Zeri tim qe jane jeta ime , ata te cilet sigurohen qe cdo cep i zemres time te mbushet plot dashuri aq shume sa te me buzeqesh dhe shpirti nga lumturia. Te dua burri im qe ndonjehere per te me bere qefin del edhe jasht kornizave tua dhe te dua Zeri im qe na dha kuptimin e jetes♥️ je bota e nanes dhe babit (⭐️🍇🍒🍭🍩🧁🍰🍧) Faleminderit @rezartashkurta dhe @heracompany_prishtine qe permes ksaj video ne ne te ardhmen mund te ja tregojm Zerit vitin e pare te festave te tij ne menyren me te mire te mundshme . Jeni te jashtzakonshem dhe shume profesional na keni bo mu ndi sikur te ishim ne shtepine tone ♥️. Faleminderit @sellmakasumoviq @kacilleshi qe gjithmone kujdesni per mua qe me u dok gjithmone bukur qe plot 10 vite 🌷 #myforeverteam

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

“Zot faleminderit per Gjikon dhe Zerin tim qe jane jeta ime, ata te cilet sigurohen qe cdo cep i zemres time te mbushet plot dashuri aq shume sa te me buzqesh dhe shpirti nga lumturia. Te dua burri im qe ndonjehere per te me bere qefin del edhe jasht kornizave tua dhe te dua Zeri im qe na dha kuptimin e jetes. Je bota e nanes dhe babit”, shkruan Elita dhe më pas falenderon Rezarta Shkurtën për videon dhe bashkëpunëtorët e saj për pamjen, Sellmën dhe Kacin.