RRËFEHET PËR JETËN PERSONALE/ Graciano Tagani: Po jam në një lidhje dhe jam shumë i lumtur (VIDEO) – AlpeGossip
RRËFEHET PËR JETËN PERSONALE/ Graciano Tagani: Po jam në një lidhje dhe jam shumë i lumtur (VIDEO)

RRËFEHET PËR JETËN PERSONALE/ Graciano Tagani: Po jam në një lidhje dhe jam shumë i lumtur (VIDEO)

Graciano Tagani është një prej balerinëve i cili përvëç profesionit të tij ka qenë shpesh në vëmendjen e mediave rozë për jetën e tij private por edhe atë profesionale.

Këtë të shtunë i ftuar në emisionin “Thumb” të Fatmës dhe Aulonës përveç se ka rrëfyer faktin se nuk është më pjesë e trupës së Albi Nakos ka folur edhe për jetën e tij personale.

I pyetyr nga Aulona ai u shpreh:

“Po unë jam në një lidhje, dhe jam shumë i lumtur dhe rahat. Shyqyr që ka qenë kjo marrëdhënie sepse më ka qetsuar nga stresi që kam pasur. Ajo nuk është person i njohur për publikur thjesht është një person shumë i mirë.”