MUZIK DHE ÇMENDURI/ Ilda Bejleri filmon pjesët INTIME, nuk përmbahet ajo… (FOTO) – AlpeGossip
MUZIK DHE ÇMENDURI/ Ilda Bejleri filmon pjesët INTIME, nuk përmbahet ajo… (FOTO)

MUZIK DHE ÇMENDURI/ Ilda Bejleri filmon pjesët INTIME, nuk përmbahet ajo… (FOTO)

Ilda Bejleri është padyshim një nga moderatoret e sportit më seksi e këtë fakt nuk ngurron ta tregojë në daljet e saj në ekran apo fotot e videot që poston në rrjete sociale.

Këto të fundit tërheqin shumë vëmendjen dhe e kanë kthyer Ildën në një nga vajzat më të komentuara në media.

Së fundmi moderatorja ka postuar një video nga makina ku dëgjon Shakirën e teksa kërcen paksa filmon veten.