Postoi FOTON duke i dhënë jahtit, fansat i kapin Luanës DETAJIN shokues: Po ti sqenke… – AlpeGossip
Postoi FOTON duke i dhënë jahtit, fansat i kapin Luanës DETAJIN shokues: Po ti sqenke…

Postoi FOTON duke i dhënë jahtit, fansat i kapin Luanës DETAJIN shokues: Po ti sqenke…

Fotot që Luana Vjollca poston në rrjete sociale tërheqin gjithnjë vëmendjen dhe moderatorja e këngëtarja është kthyer në ndër më të komentuarat e showbizit shqiptar. Shpeshherë akuzohet se përdor fotoshop, siç në fakt akuzohen shumica e VIP-eve, por në foton e fundit fansat kanë kapur një detaj tjetër.

Luana pak më parë postoi një foto ku shfaqet duke i dhënë jahtit gjatë pushimeve në Itali. E veshur me Versace dhe shumë seksi, Luana nuk kishte si të mos tërhiqte vëmendjen me këtë foto.

Mirëpo një prej fansave të saj ka vënë re se Luana ndonëse ndodhet prej ditësh me pushime, nuk është nxirë aspak. “Po ti s’qenke nxir hiç moj, e bardhe si bora”, i komentoi fansi.

Ndërkohë që vetëm pak ditë më parë Luana postoi një foto me bikini ku shfaqej e nxirë.