“AS LOPA E FATMIRIT NUK I KA…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
“AS LOPA E FATMIRIT NUK I KA…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO)

“AS LOPA E FATMIRIT NUK I KA…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme asshtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës:

Ilda Bejleri poston një foto nga  pishina po një nga ndjekësit i “kujton” se kur të kthehet në Tiranë do i kaërkojë llogari Shakohoxha për lekët e prishur. Kujtojmë se konflikti midis Ildës dhe Shakohoxhës ka shkaktuar shumë bujë në media.

Greta Koçi poston një foto nga shtrati, por një nga ndjeksit e thumbon duke u shprehur se vetëm adresa false shikon në komentet e postimeve të saj. Një “sulm” ky ndaj saj duke e akuzuar për manipulimin e komenteve.

Luana poston foto e lagur dhe me veshje transparente, por një  imazhi i saj një nga ndjeksëve i “kujton” diçka të komshiut të tij. Ndërkohë që një ndjeksës tjeter evidenton nishanin e “zhdukur” nga fotoja  eparë në të dytën.

/AlpeNews.al