Tashmë nuk është vetëm Stresi “djali i keq” por ka dhe një shoqe të tillë! Ja për kë bëhet fjalë (FOTO) – AlpeGossip
Tashmë nuk është vetëm Stresi “djali i keq” por ka dhe një shoqe të tillë! Ja për kë bëhet fjalë (FOTO)

Tashmë nuk është vetëm Stresi “djali i keq” por ka dhe një shoqe të tillë! Ja për kë bëhet fjalë (FOTO)

Stresi është padyshim një nga reperët më të komentuar në media dhe rrjete sociale, jo vetëm për anën profesionale, deklaratat apo sherret e bujshme, por edhe jetën private e lidhjen e dashurisë me Kejsin, vajza që prej disa vitesh i ka rrëmbyer zemrën e që e ka bërë reperin të bie në dashuri.

Stresi e quan veten “bad boy” (djalë i keq), por edhe e fejuara e tij siç duket ka marrë një pseudonim të tillë. Në foton e fundit Stresi shfaqet me Kejsin e për të shkruann “Vajzë e keqe përjetë”.

Kujtojmë që çifti kohët e fundit u përfolën për ndarje, por thashethemet nuk zgjatën gjatë pasi Stresi i hodhi poshtë lajmet e ndarjes duke publikuar një foto me të fejuarën.