NJËSOJ SI TË GJITHA/ Edhe Enca ja merr rrobat motrës së saj dhe kjo nuk është aspak për tu çuditur (FOTO) – AlpeGossip
NJËSOJ SI TË GJITHA/ Edhe Enca ja merr rrobat motrës së saj dhe kjo nuk është aspak për tu çuditur (FOTO)

NJËSOJ SI TË GJITHA/ Edhe Enca ja merr rrobat motrës së saj dhe kjo nuk është aspak për tu çuditur (FOTO)

Këngëtarja shumë e ndjekur në rrjete sociale, Enca njihet për stilin e saj të veçantë në veshje dhe për faktin që çdo herë sjell diçka të re në paraqitjen e saj në videoklipe.

Mirëpo ashtu si të gjithë ne, edhe Enca merr rroba borxh nga motra e këtë e vërteton foto ku këngëtarja shfaqet me një palë rrobabanjo rozë duke pozuar në plazh.

Para Encës, këto rrobabanjo i ka veshur motra e saj, Uindi e cila tërhoqi shumë vëmendjen me fotot gjatë pushimeve.

Siç duket këto rrobabanjo motrat i kanë pëlqyer shumë sa kanë vendosur t’i ndajnë me njëra-tjetrën.

Kujtojmë që Enca dhe Uindi kanë një marrëdhënie shumë të mirë me njëra-tjetrën.