ËSHTË KOHA TË PRISNI FLOKËT ME BALLUKE/ Këto modele të VIP-ave do t’ju frymëzojnë - AlpeGossip
ËSHTË KOHA TË PRISNI FLOKËT ME BALLUKE/ Këto modele të VIP-ave do t’ju frymëzojnë

ËSHTË KOHA TË PRISNI FLOKËT ME BALLUKE/ Këto modele të VIP-ave do t’ju frymëzojnë

Viti i ri po vjen, kështu që si thoni për një prerje të re flokësh? Është pa dyshim koha e ballukeve dhe nëse ende nuk i keni prerë flokët me balluke, duhet ta bëni. Përveçse janë shumë në modë, ju nxjerrin në pah tiparet e fytyrës. Fundja, nëse keni frikë të eksperimentoni, mendoni vetëm që ato rriten sërish.

Selena Gomez dhe një numër i madh VIP-ash e kanë përqafuar këtë trend dhe prej tyre mund të frymëzoheni. Nëse prej shumë kohësh keni dashur balluke, momenti për t’i prerë është tani, pasi ato po bëjnë namin dhe do jenë një trend i padiskutueshëm edhe gjatë vitit që vjen.

Para se të lini një takim te parukierja, frymëzohuni nga modelet e VIP-ave sepse me siguri do të gjeni atë që ju përshtatet.

1

Taylor Swift

2

Jameela Jamil

3

Emily Ratajkowski

4

Camila Cabello

5

Yara Shahidi

6

Ashley Olsen

7

Emma Watson

8

Naomi Campbell

9

Rihanna

10

Soo Joo Park

11

Emma Stone

12

Anne Hathaway

13

Zooey Deschanel

14

Jennifer Hudson

15

Lea Michel