NËNË E BIJË APO SHOQE? Majlinda Bregu dhe vajza e saj na bënë lëmsh me këto foto – AlpeGossip
NËNË E BIJË APO SHOQE? Majlinda Bregu dhe vajza e saj na bënë lëmsh me këto foto

NËNË E BIJË APO SHOQE? Majlinda Bregu dhe vajza e saj na bënë lëmsh me këto foto

Politikania shqiptare Majlinda Bregu dhe e bija janë bërë shpesh pjesë e medias për shkak të raportit të tyre të veçantë.

Kejda tashmë 20 vjeçare studion jashtë dhe sa herë që kthehen në Shqipëri, nuk mund të mos postoi disa foto me mamanë e saj, duke na konfuzuar të gjithëve nëse Majlinda dhe Kejda janë nënë e bijë apo dy shoqe!
Vetëm pak orë më parë, ish-deputetja demokrate dhe e bija kanë publikuar foto të tyret bashkë në llogaritë në Instagram duke i shoqëruar ato me emoji zemrash.