“E KAPE FORT PLAKUSHIN DHE…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
“E KAPE FORT PLAKUSHIN DHE…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at  (FOTO)

“E KAPE FORT PLAKUSHIN DHE…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme asshtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës

Rasheli poston nje foto ku duket mjaft seksi por një nga ndjekësit ”shqetësohet” për të, pasi mendon se po i merret fryma. Diçka tendencioze që nënkupton barkun e sheshtë në foto.

 Kejvina tregohet e “pamëshirshme” dhe vazhdon të pozojë me bikini, por një nga ndjekesit e kap “mat” duke i thënë që i duken vijat e operacionit tek gjoksi.

Të jetë e vertët kështu? 

Adelina Tahiri posto një foto me bikini po një nga ndjekësit e thumbon që tani që e kapi “plakushi” duke nënkuptuar për burrin e saj, mund të bëjë pushime luksoze.

 

 

 

/AlpeNews.al