MENDUAT SE KISHTE RËNË NË QETËSI? Ja sa e NXEHTË rikthehet Klaudia Pepa (FOTO) - AlpeGossip
MENDUAT SE KISHTE RËNË NË QETËSI? Ja sa e NXEHTË rikthehet Klaudia Pepa (FOTO)

MENDUAT SE KISHTE RËNË NË QETËSI? Ja sa e NXEHTË rikthehet Klaudia Pepa (FOTO)

Klaudia Pepa është një ndër emrat që ka arritur të njoh sukses të jashtëzakonshëm jashtë kufijve shqiptar. Pas shkëlqimit në spektaklin e talenteve italian ‘Amici’.

Ajo kaloi një pjesë të pushimeve verore në jug të Shqipërisë nga ku postoi disa foto me bikini që i la të gjithë pa mend e më pas edhe foto nudo.

Menduat se kishte rënë në qetësi? Por Pepa nuk ka të ndalur dhe është rikthyer me pozat e saj të nxehta.

Shikoni më poshtë çfarë ka postuar në Instagram.