Vesa Luma ndan momentin më të veçantë të ditës! Çdo nënë do jetë dakord me të (FOTO) - AlpeGossip
Vesa Luma ndan momentin më të veçantë të ditës! Çdo nënë do jetë dakord me të (FOTO)

Vesa Luma ndan momentin më të veçantë të ditës! Çdo nënë do jetë dakord me të (FOTO)

Prej kohësh tashmë këngëtarja Vesa Luma dhe Big Basta janë zhvendosur drejt Zelandës së Re së bashku me djalin e tyre. Ata nuk ngurojnë të ndajnë momente të veçanta nga dita e tyre me të gjithë, siç ka bërë Vesa para pak orësh. Ajo ka publikuar një video me të voglin e saj dhe krahas saj shkruan: ‘’Pjesa më e mirë e ditës’’. Për çdo nënë me siguri është i tillë çdo moment krah fëmijëve të saj.