U THA SE ËSHTË NDARË NGA BURRI/ Flet për herë të parë moderatorja shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
U THA SE ËSHTË NDARË NGA BURRI/ Flet për herë të parë moderatorja shqiptare (FOTO)

U THA SE ËSHTË NDARË NGA BURRI/ Flet për herë të parë moderatorja shqiptare (FOTO)

Moderatorja e njohur e një sërë emisionesh të njohura, Dasara Karaskaj, ka tërhequr vëmendjen e publikut me emisionet e saj dhe tipin e drejtpërdrejt dhe pa komplekse. Ajo siç dihet është e martuar dhe ka edhe një vajzë, mirëpo siç duket fakti që nuk publikon shumë foto me bashkëshortin e saj dhe ai nuk e shoqëron në evente të ndryshme ka bërë që njerëzit të mendojnë se ajo është ndarë.

E ftuar së fundmi në “Thumb”, Dasara i ka hedhur poshtë këto aludime dhe ka treguar se fakti që ajo nuk publikon me bashkëshortin është sepse ai nuk dëshiron.

“Nuk jam ndarë, unë vazhdojë të jem e martuar bashkëshorti im thjesht nuk dëshiron të më shoqërojë “, ka treguar moderatorja duke qeshur.